• Fii alături de Echipa Țării

CLASAMENT

LOCECHIPĂMVEÎGOLAVERAJPUNCTE
1.FC Sportul330036-09
2.ȘSSF Nr.133009-29
3.FC Cahul 2005321011-57
4.Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4220019-16
5.CS Petrocub22009-16
6.CS Umutluc320111-56
7.Milsami-CFSS Orhei22009-26
8.CSF Anenii Noi320114-86
9.FC Oguzsport31117-34
10.Atletico20021-73
11.Dacia Buiucani 220022-90
12.Real Succes30032-100
13.CSF Măgdăcești30031-140
14.FC Tighina-Fotbalistul Junior 30032-300
15.CS Narubai30031-370
Nr.DataEchipeleScorTerenulOra

Etapa I

104.09.2021Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 - FC Tighina-Fotbalistul Junior 17-1Tiraspol sint. 15-00
205.09.2021FC Oguzsport - FC Cahul 0-0Cahul 14-00
304.09.2021CSF Anenii Noii - CS Narubai 4-0Anenii Noi 14-00
405.09.2021CS Umutluc - Real Succes 3-1Cedîr Lunga 13-00
505.09.2021FC Sportul - CSF Măgdăcești 6-0Ratuș16-00
605.09.2021Milsami-CFSS Orhei - Dacia Buiucani 2 0-3CSR Orhei 14-30
704.09.2021ȘSSF Nr.1 - Atletico Bălți 4-0Stăuceni sint. 15-30
8 CS Petrocub - liberă   

Etapa II

9 12.09.2021FC Tighina-Fotbalistul Junior - FC Oguzsport 1-7Șelkovik 15:00
10 12.09.2021FC Cahul 2005 - CSF Anenii Noii 8-4Cahul 13:30
11 12.09.2021CS Narubai - CS Umutluc 1-7Râbnița 15:00
12 11.09.2021Real Succes - FC Sportul 0-4Real Succes 13:00
13 11.09.2021CSF Măgdăcești - Milsami-CFSS Orhei 1-6Ratuș 12:00
14 11.09.2021Dacia Buiucani 2 - ȘSSF Nr.1 2-3Joma Arena 14:00
15 11.09.2021Atletico Bălți - CS Petrocub 1-3Locomotiv 13:00
16 Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 - liberă   

Etapa III

17 19.09.2021FC Oguzsport - Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 0-2Selemet14:00
1818.09.2021CSF Anenii Noii - FC Tighina-Fotbalistul Junior 6-0Anenii Noi10:30
1919.09.2021CS Umutluc - FC Cahul 2005 1-3Cedîr Lunga12:00
2018.09.2021FC Sportul - CS Narubai 26-0Tohatin14:00
2118.09.2021Milsami-CFSS Orhei - Real Succes 3-1CSR Orhei15:00
2219.09.2021ȘSSF Nr.1 - CSF Măgdăcești 2-0Stăuceni sint.14:00
2318.09.2021CS Petrocub - Dacia Buiucani 2 6-0S.Galbenă12:30
24 Atletico Bălți - liberă   

Etapa IV

25 25.09.2021Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 - CSF Anenii Noii 8-0Tiraspol sint. 12:30
26 25.09.2021FC Tighina-Fotbalistul Junior - CS Umutluc 0-3Șelkovik 15:30
27 26.09.2021FC Cahul - FC Sportul 2-2Cahul 14:00
28 25.09.2021CS Narubai - Milsami-CFSS Orhei 0-5Râbnița 13:30
29 26.09.2021Real Succes - ȘSSF Nr.1 2-0Real Succes 13:30
30 25.09.2021CSF Măgdăcești - CS Petrocub 0-4Ratuș 14:00
31 26.09.2021Dacia Buiucani 2 - Atletico Bălți 0-2Joma Arena 14:00
32 FC Oguzsport - liberă   

Etapa V

33 02.10.2021CSF Anenii Noii - FC Oguzsport  2-3Anenii Noi16:00
3403.10.2021CS Umutluc - Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4  0-2Cedîr Lunga13:00
3502.10.2021FC Sportul - FC Tighina-Fotbalistul Junior  6-1Tohatin14:00
36 03.10.2021Milsami-CFSS Orhei - FC Cahul-2005  0-3CSR Orhei14:30
3703.10.2021CS Narubai - ȘSSF Nr.1   0-4Rîbnița12:00
3802.10.2021CS Petrocub - Real Succes  3-0S.Galbenă11:00
3903.10.2021Atletico Bălți - CSF Măgdăcești  2-5Locomotiv11:00
40 Dacia Buiucani 2 - liberă   

Etapa VI

41 08.10.2021FC Oguzsport - CS Umutluc 2-1Ceadîr Lunga16:00
42  10.10.2021Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 - FC Sportul 4-1Tiraspol sint. 13:00
43  10.10.2021FC Tighina-Fotbalistul Junior - Milsami-CFSS Orhei 0-6Șelkovik 13:00
44  09.10.2021FC Cahul - ȘSSF Nr.1  11-1Cahul 12:00
45  10.10.2021CS Narubai - CS Petrocub 0-7Râbnița 14:00
46  09.10.2021Real Succes - Atletico Bălți 0-2Real Succes 15:00
47  09.10.2021CSF Măgdăcești - Dacia Buiucani 2 1-0Ratuș 09:30
48 CSF Anenii Noii - liberă   

Etapa VII

4920.10.2021CS Umutluc - CSF Anenii Noii Ceadîr Lunga 15:00
5017.10.2021FC Sportul - FC Oguzsport 2-2Tohatin14:30
5117.10.2021Milsami-CFSS Orhei - Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 2-2CSR Orhei14:30
5216.10.2021ȘSSF Nr.1 - FC Tighina-Fotbalistul Junior 5-0Stăuceni sint.11:00
5316.10.2021CS Petrocub - FC Cahul-2005 1-1S.Galbenă14:30
5415.10.2021Atletico Bălți - CS Narubai 4-0Pișcevik15:30
5514.10.2021Dacia Buiucani 2 - Real Succes 1-1Joma Arena14:00
56 CSF Măgdăcești - liberă    

Etapa VIII

57 23.10.2021CSF Anenii Noii - FC Sportul Anenii Noi14:00
5824.10.2021FC Oguzsport - Milsami-CFSS Orhei Selemet14:00
5924.10.2021Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 - ȘSSF Nr.1 Tiraspol sint.13:00
6023.10.2021FC Tighina-Fotbalistul Junior - CS Petrocub  Șelkovik12:00
6124.10.2021FC Cahul - Atletico Bălți Cahul13:30
6224.10.2021CS Narubai - Dacia Buiucani 2 Râbnița13:00
6324.10.2021Real Succes - CSF Măgdăcești Real Succes15:00
64 CS Umutluc -liberă    

Etapa IX

65 FC Sportul - CS Umutluc Tohatin 
66 Milsami-CFSS Orhei - CSF Anenii Noii CSR Orhei 
67 ȘSSF Nr.1 - FC Oguzsport  Stăuceni sint. 
68 CS Petrocub - Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 S.Galbenă 
69 Atletico Bălți - FC Tighina-Fotbalistul Junior Locomotiv 
70 Dacia Buiucani 2 - FC Cahul Joma Arena 
71 CSF Măgdăcești - CS Narubai Ratuș 
72 Real Succes - liberă   

Etapa X

73 CS Umutluc - Milsami-CFSS Orhei Cedîr Lunga 
74 CSF Anenii Noii - ȘSSF Nr.1 Anenii Noi 
75 FC Oguzsport - CS Petrocub Selemet 
76 Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 - Atletico Bălți  Tiraspol sint. 
77 FC Tighina-Fotbalistul Junior - Dacia Buiucani 2 Șelkovik 
78 FC Cahul - CSF Măgdăcești Cahul 
79 CS Narubai - Real Succes Râbnița 
80 FC Sportul -liberă    

Etapa XI

81 Milsami-CFSS Orhei - FC Sportul CSR Orhei 
82 ȘSSF Nr.1 - CS Umutluc Stăuceni sint. 
83 CS Petrocub - CSF Anenii Noii  S.Galbenă 
84 Atletico Bălți - FC Oguzsport Locomotiv 
85 Dacia Buiucani 2 - Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 Joma Arena 
86 CSF Măgdăcești - FC Tighina-Fotbalistul Junior Ratuș 
87 Real Succes - FC Cahul Real Succes 
88 CS Narubai - liberă   

Etapa XII

89 FC Sportul - ȘSSF Nr.1 Tohatin 
90 CS Umutluc - CS Petrocub Cedîr Lunga 
91 CSF Anenii Noii - Atletico Bălți  Anenii Noi 
92 FC Oguzsport - Dacia Buiucani 2 Selemet 
93 Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 - CSF Măgdăcești Tiraspol sint. 
94 FC Tighina-Fotbalistul Junior - Real Succes Șelkovik 
95 FC Cahul - CS Narubai Cahul 
96 Milsami-CFSS Orhei -liberă    

Etapa XIII

97 ȘSSF Nr.1 - Milsami-CFSS Orhei Stăuceni sint. 
98 CS Petrocub - FC Sportul S.Galbenă 
99 Atletico Bălți - CS Umutluc  Locomotiv 
100 Dacia Buiucani 2 - CSF Anenii Noii Joma Arena 
101 CSF Măgdăcești - FC Oguzsport Ratuș 
102 Real Succes - Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 Real Succes 
103 CS Narubai - FC Tighina-Fotbalistul Junior Râbnița 
104 FC Cahul - liberă   

Etapa XIV

105 Milsami-CFSS Orhei - CS Petrocub CSR Orhei 
106 FC Sportul - Atletico Bălți Tohatin 
107 CS Umutluc - Dacia Buiucani 2  Cedîr Lunga 
108 CSF Anenii Noii - CSF Măgdăcești Anenii Noi 
109 FC Oguzsport - Real Succes Selemet 
110 Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 - CS Narubai Tiraspol sint. 
111 FC Tighina-Fotbalistul Junior - FC Cahul Șelkovik 
112 ȘSSF Nr.1 - liberă   

Etapa XV

113 CS Petrocub - ȘSSF Nr.1 S.Galbenă 
114 Atletico Bălți - Milsami-CFSS Orhei Locomotiv 
115 Dacia Buiucani 2 - FC Sportul  Joma Arena 
116 CSF Măgdăcești - CS Umutluc Ratuș 
117 05.10.2021Real Succes - CSF Anenii Noii 4-1Real Succes15:00
118 CS Narubai - FC Oguzsport Râbnița 
119 FC Cahul - Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 Cahul 
120 FC Tighina-Fotbalistul Junior - liberă   

Etapa XVI

121 FC Tighina-Fotbalistul Junior - Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 Șelkovik 
122 FC Cahul - FC Oguzsport Cahul 
123 CS Narubai - CSF Anenii Noii Râbnița 
124 Real Succes - CS Umutluc  Real Succes 
125 CSF Măgdăcești - FC Sportul Ratuș 
126 Dacia Buiucani 2 - Milsami-CFSS Orhei Joma Arena 
127 Atletico Bălți - ȘSSF Nr.1 Locomotiv 
128 CS Petrocub - liberă   
 Etapa XVII
129 FC Oguzsport - FC Tighina-Fotbalistul Junior Selemet 
130 CSF Anenii Noii - FC Cahul Anenii Noi 
131 CS Umutluc - CS Narubai Cedîr Lunga 
132 FC Sportul - Real Succes Tohatin 
133 Milsami-CFSS Orhei - CSF Măgdăcești  CSR Orhei 
134 ȘSSF Nr.1 -Dacia Buiucani 2 Stăuceni sint. 
135 CS Petrocub - Atletico Bălți S.Galbenă 
136 Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 - liberă   
Etapa XVIII
137 Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 - FC Oguzsport  Tiraspol sint. 
138 FC Tighina-Fotbalistul Junior - CSF Anenii Noii  Șelkovik 
139 FC Cahul - CS Umutluc Cahul 
140 CS Narubai - FC Sportul Râbnița 
141 Real Succes - Milsami-CFSS Orhei Real Succes 
142 CSF Măgdăcești - ȘSSF Nr.1 Ratuș 
143 Dacia Buiucani 2 - CS Petrocub Joma Arena 
144 Atletico Bălți - liberă   
Etapa XIX
145 CSF Anenii Noii - Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 Anenii Noi 
146 CS Umutluc - FC Tighina-Fotbalistul Junior  Cedîr Lunga 
147 FC Sportul - FC Cahul Tohatin 
148 Milsami-CFSS Orhei - CS Narubai CSR Orhei 
149 ȘSSF Nr.1 - Real Succes Stăuceni sint. 
150 CS Petrocub - CSF Măgdăcești S.Galbenă 
151 Atletico Bălți - Dacia Buiucani 2 Locomotiv 
152 FC Oguzsport - liberă   
Etapa XX
153 FC Oguzsport - CSF Anenii Noii Selemet 
154 Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 - CS Umutluc Tiraspol sint. 
155 FC Tighina-Fotbalistul Junior - FC Sportul   Șelkovik 
156 FC Cahul - Milsami-CFSS Orhei Cahul 
157 ȘSSF Nr.1 - CS Narubai  Stăuceni sint. 
158 Real Succes - CS Petrocub Real Succes 
159 CSF Măgdăcești - Atletico Bălți Ratuș 
160 Dacia Buiucani 2 - liberă   
Etapa XXI
161 CS Umutluc - FC Oguzsport Cedîr Lunga 
162 FC Sportul - Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 Tohatin 
163 Milsami-CFSS Orhei - FC Tighina-Fotbalistul Junior CSR Orhei 
164 ȘSSF Nr.1 - FC Cahul  Stăuceni sint. 
165 CS Petrocub - CS Narubai S.Galbenă 
166 Atletico Bălți - Real Succes Locomotiv 
167 Dacia Buiucani 2 - CSF Măgdăcești Joma Arena 
168 CSF Anenii Noii - liberă   
Etapa XXII
169 CSF Anenii Noii - CS Umutluc Anenii Noi 
170 FC Oguzsport - FC Sportul Selemet 
171 Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 - Milsami-CFSS Orhei  Tiraspol sint. 
172 FC Tighina-Fotbalistul Junior - ȘSSF Nr.1 Șelkovik 
173 FC Cahul - CS Petrocub Cahul 
174 CS Narubai - Atletico Bălți Râbnița 
175 Real Succes - Dacia Buiucani 2 Real Succes 
176 CSF Măgdăcești - liberă    
    Etapa XXIII
177 FC Sportul - CSF Anenii Noii Tohatin 
178 Milsami-CFSS Orhei - FC Oguzsport  CSR Orhei 
179 ȘSSF Nr.1 - Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 Stăuceni sint. 
180 CS Petrocub - FC Tighina-Fotbalistul Junior  S.Galbenă 
181 Atletico Bălți - FC Cahul Locomotiv 
182 Dacia Buiucani 2 - CS Narubai Joma Arena 
183 CSF Măgdăcești - Real Succes Ratuș 
184 CS Umutluc -liberă    
    Etapa XXIV
185 CS Umutluc - FC Sportul Cedîr Lunga 
186 CSF Anenii Noii - Milsami-CFSS Orhei Anenii Noi 
187 FC Oguzsport - ȘSSF Nr.1  Selemet 
188 Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 - CS Petrocub Tiraspol sint. 
189 FC Tighina-Fotbalistul Junior - Atletico Bălți Șelkovik 
190 FC Cahul - Dacia Buiucani 2 Cahul 
191 CS Narubai - CSF Măgdăcești Râbnița 
192 Real Succes - liberă   
    Etapa XXV
193 Milsami-CFSS Orhei - CS Umutluc CSR Orhei 
194 ȘSSF Nr.1 - CSF Anenii Noii Stăuceni sint. 
195 CS Petrocub - FC Oguzsport S.Galbenă 
196 Atletico Bălți - Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4  Locomotiv 
197 Dacia Buiucani 2 - FC Tighina-Fotbalistul Junior Joma Arena 
198 CSF Măgdăcești - FC Cahul Ratuș 
199 Real Succes - CS Narubai Real Succes 
200 FC Sportul -liberă    
    Etapa XXVI
201 FC Sportul - Milsami-CFSS Orhei Tohatin 
202 CS Umutluc - ȘSSF Nr.1 Cedîr Lunga 
203 CSF Anenii Noii - CS Petrocub  Anenii Noi 
204 FC Oguzsport - Atletico Bălți Selemet 
205 Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 - Dacia Buiucani 2 Tiraspol sint. 
206 FC Tighina-Fotbalistul Junior - CSF Măgdăcești Șelkovik 
207 FC Cahul - Real Succes Cahul 
208 CS Narubai - liberă   
    Etapa XXVII
209 ȘSSF Nr.1 - FC Sportul Stăuceni sint. 
210 CS Petrocub - CS Umutluc S.Galbenă 
211 Atletico Bălți - CSF Anenii Noii  Locomotiv 
212 Dacia Buiucani 2 - FC Oguzsport Joma Arena 
213 CSF Măgdăcești - Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 Ratuș 
214 Real Succes - FC Tighina-Fotbalistul Junior Real Succes 
215 CS Narubai - FC Cahul Râbnița 
216 Milsami-CFSS Orhei -liberă    
    Etapa XXVIII
217 Milsami-CFSS Orhei - ȘSSF Nr.1 CSR Orhei 
218 FC Sportul - CS Petrocub Tohatin 
219 CS Umutluc - Atletico Bălți  Cedîr Lunga 
220 CSF Anenii Noii - Dacia Buiucani 2 Anenii Noi 
221 FC Oguzsport - CSF Măgdăcești Selemet 
222 Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 - Real Succes Tiraspol sint. 
223 FC Tighina-Fotbalistul Junior - CS Narubai Șelkovik 
224 FC Cahul - liberă   
    Etapa XXIX
225 CS Petrocub - Milsami-CFSS Orhei S.Galbenă 
226 Atletico Bălți - FC Sportul Locomotiv 
227 Dacia Buiucani 2 - CS Umutluc  Joma Arena 
228 CSF Măgdăcești - CSF Anenii Noii Ratuș 
229 Real Succes - FC Oguzsport Real Succes 
230 CS Narubai - Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 Râbnița 
231 FC Cahul - FC Tighina-Fotbalistul Junior Cahul 
232 ȘSSF Nr.1 - liberă   
    Etapa XXX
233 ȘSSF Nr.1 - CS Petrocub Stăuceni sint. 
234 Milsami-CFSS Orhei - Atletico Bălți CSR Orhei 
235 FC Sportul - Dacia Buiucani 2  Tohatin 
236 CS Umutluc - CSF Măgdăcești Cedîr Lunga 
237 CSF Anenii Noii - Real Succes Anenii Noi 
238 FC Oguzsport - CS Narubai Selemet 
239 Dinamo-Auto-FC Junior-ȘS-4 - FC Cahul Tiraspol sint. 
240 FC Tighina-Fotbalistul Junior - liberă