• Fii alături de Echipa Țării

Clasament

LocEchipăMeciVictoriiEgalitățiÎnfrângeriGolaverajPuncte
1. Dacia-Buiucani 990072-527
2. Zimbru962144-720
3.CSF Bălți-ȘSSF Bălți961230-2019
4.AF Radu Rebeja-LIMPS952236-1417
5.Sheriff942324-1614
6.Real Succes942319-2114
7.CS Petrocub931515-2310
8.FC Sportul920722-266
9.Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran91085-703
10.ȘSSF Nr.190095-700
Nr.DataEchipeleScorTerenulOra

Etapa I

105.09.2021CSF Bălți-ȘSSF Bălți-AF Radu Rebeja-LIMPS 2-3ȘSSF Bălți 12-30
205.09.2021Real Succes-CS Petrocub 1-1Real Succes 14-00
305.09.2021FC Sportul-Sheriff 2-3CS Sheriff 14-00
430.09.2021Zimbru - Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran 14-0Zimbru15:30
504.09.2021ȘSSF Nr.1-Dacia-Buiucani 1-13Joma Arena10:00

Etapa II

6 11.09.2021AF Radu Rebeja-LIMPS-Dacia-Buiucani 1-5AF Radu Rebeja 10:00
7 11.09.2021Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran-ȘSSF Nr.1 3-2Stăuceni sint 10:00
8 11.09.2021Sheriff-Zimbru 1-5Sheriff 13:30
9 11.09.2021CS Petrocub-FC Sportul 3-2S.Galbenă 13:00
10 11.09.2021CSF Bălți-ȘSSF Bălți-Real Succes 4-2ȘSSF Bălți 11:00

Etapa III

11 18.09.2021Real Succes-AF Radu Rebeja-LIMPS 4-1Real Succes09:00
1219.09.2021FC Sportul-CSF Bălți-ȘSSF Bălți 1-3Tohatin13:30
1318.09.2021Zimbru-CS Petrocub 4-0Zimbru11:30
1419.09.2021ȘSSF Nr.1-Sheriff 0-11Stăuceni sint10:30
1518.09.2021Dacia-Buiucani-Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran 16-0Joma Arena10:00

Etapa IV

16 25.09.2021AF Radu Rebeja-LIMPS-Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran 13-0AF Radu Rebeja 10:00
17 25.09.2021Sheriff-Dacia-Buiucani 1-4Sheriff 11:30
18 25.09.2021CS Petrocub-ȘSSF Nr.1 5-0S.Galbenă 12:30
19 25.09.2021CSF Bălți-ȘSSF Bălți-Zimbru 3-3ȘSSF Bălți 12:30
20 25.09.2021Real Succes-FC Sportul 2-0Real Succes 09:00

Etapa V

21 03.10.2021FC Sportul-AF Radu Rebeja-LIMPS 1-2Tohatin10:00
2202.10.2021Zimbru-Real Succes 4-0Zimbru11:00
2303.10.2021ȘSSF Nr.1-CSF Bălți-ȘSSF Bălți 1-3Stăuceni sint11:00
2406.10.2021Dacia-Buiucani-CS Petrocub 2-0S. Galbenă17:00
2502.10.2021Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran-Sheriff 1-4Stăuceni sint15:00

Etapa VI

26 09.10.2021AF Radu Rebeja-LIMPS-Sheriff 0-0AF Radu Rebeja11:00
2710.10.2021CS Petrocub-Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran 5-1S.Galbenă10:00
2809.10.2021Dacia-Buiucani - CSF Bălți-ȘSSF Bălți 9-0Joma Arena11:00
2910.10.2021Real Succes-ȘSSF Nr.1 7-1Real Succes10:00
3009.10.2021FC Sportul-Zimbru 0-1Zimbru10:00

Etapa VII

3117.10.2021Zimbru-AF Radu Rebeja-LIMPS 1-1Zimbru09:00
3214.10.2021ȘSSF Nr.1-FC Sportul 0-9Real Succes10:00
3316.10.2021Dacia-Buiucani-Real Succes 9-0Joma Arena12:30
3417.10.2021Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran-CSF Bălți-ȘSSF Bălți 0-8Stăuceni sint11:00
3517.10.2021Sheriff-CS Petrocub 2-0Sheriff12:00

Etapa VIII

36 27.10.2021AF Radu Rebeja-LIMPS-CS Petrocub 7-1AF Radu Rebeja17:00
3723.10.2021CSF Bălți-ȘSSF Bălți-Sheriff 3-1ȘSSF Bălți12:30
3823.10.2021Real Succes-Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran 2-0Real Succes11:30
3926.10.2021FC Sportul-Dacia-Buiucani 1-12Tohatin11:30
4024.10.2021Zimbru-ȘSSF Nr.1 11-0Zimbru10:00

Etapa IX

41 30.10.2021ȘSSF Nr.1-AF Radu Rebeja-LIMPS 0-8Stăuceni sint10:00
4230.10.2021Dacia-Buiucani-Zimbru 2-1Joma Arena10:00
4327.10.2021Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran-FC Sportul 0-6Stăuceni sint13:00
4430.10.2021Sheriff-Real Succes 1-1Sheriff11:00
4530.10.2021CS Petrocub-CSF Bălți-ȘSSF Bălți 0-4S.Galbenă11:00

Etapa X

46 AF Radu Rebeja-LIMPS – CSF Bălți-ȘSSF Bălți AF Radu Rebeja 
47 CS Petrocub - Real Succes S.Galbenă 
48 Sheriff – FC Sportul Sheriff 
49 Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran – Zimbru Stăuceni sint 
50 Dacia-Buiucani - ȘSSF Nr.1 Joma Arena 

Etapa XI

51 Dacia-Buiucani – AF Radu Rebeja-LIMPS Joma Arena 
52 ȘSSF Nr.1 – Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran Stăuceni sint 
53 Zimbru – Sheriff Zimbru 
54 FC Sportul – CS Petrocub Cricova 
55 Real Succes – CSF Bălți-ȘSSF Bălți Real Succes 

Etapa XII

56 AF Radu Rebeja-LIMPS – Real Succes AF Radu Rebeja 
57 CSF Bălți-ȘSSF Bălți – FC Sportul ȘSSF Bălți 
58 CS Petrocub – Zimbru S.Galbenă 
59 Sheriff – ȘSSF Nr.1 Sheriff 
60 Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran – Dacia-Buiucani Stăuceni sint 

Etapa XIII

61 Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran – AF Radu Rebeja-LIMPS Stăuceni sint. 
62 Dacia-Buiucani – Sheriff Joma Arena 
63 ȘSSF Nr.1 – CS Petrocub Stăuceni sint. 
64 Zimbru – CSF Bălți-ȘSSF Bălți Zimbru 
65 FC Sportul – Real Succes Cricova 

Etapa XIV

66 AF Radu Rebeja-LIMPS – FC Sportul AF Radu Rebeja 
67 Real Succes – Zimbru Real Succes 
68 CSF Bălți-ȘSSF Bălți – ȘSSF Nr.1 ȘSSF Bălți 
69 CS Petrocub – Dacia-Buiucani S.Galbenă 
70 Sheriff – Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran Sheriff 

Etapa XV

71 Sheriff – AF Radu Rebeja-LIMPS Sheriff 
72 Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran – CS Petrocub Stăuceni sint. 
73 CSF Bălți-ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani   ȘSSF Bălți 
74 ȘSSF Nr.1 – Real Succes Stăuceni sint. 
75 Zimbru – FC Sportul Zimbru 

Etapa XVI

76 AF Radu Rebeja-LIMPS – Zimbru AF Radu Rebeja 
77 FC Sportul – ȘSSF Nr.1 Cricova 
78 Real Succes – Dacia-Buiucani Real Succes 
79 CSF Bălți-ȘSSF Bălți –Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran ȘSSF Bălți 
80 CS Petrocub – Sheriff S.Galbenă 

Etapa XVII

81 CS Petrocub – AF Radu Rebeja-LIMPS S.Galbenă 
82 Sheriff – CSF Bălți-ȘSSF Bălți Sheriff 
83 Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran – Real Succes Stăuceni sint. 
84 Dacia-Buiucani – FC Sportul Joma Arena 
85 ȘSSF Nr.1 – Zimbru Stăuceni sint. 

Etapa XVIII

86 AF Radu Rebeja-LIMPS – ȘSSF Nr.1 AF Radu Rebeja 
87 Zimbru – Dacia-Buiucani Zimbru 
88 FC Sportul – Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-Voran Cricova 
89 Real Succes – Sheriff Real Succes 
90 CSF Bălți-ȘSSF Bălți – CS Petrocub ȘSSF Bălți