• Fii alături de Echipa Țării

Clasament

LocEchipăMeciVictoriiEgalitățiÎnfrângeriGolaverajPuncte
1.AFR Rebeja-LIMPS13120169-536
2.CSF LIRPS1392233-1929
3.Zimbru 1371519-1422
4.CSF Bălți-ȘSSF Bălți1463523-2521
5.Sheriff 1262415-1320
6.Dacia-Buiucani 1352615-2317
7.Dinamo Plus1411124-414
8.Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN14111212-504
Nr.DataEchipeleScorTerenulOra

Etapa I

104.09.2021CSF Bălți-ȘSF Bălți - LIRPS 4-5ȘSS Bălți 12-00
205.09.2021Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN - Dacia-Buiucani 0-3Stăuceni st. 17-00
304.09.2021AF Radu Rebeja-LIMPS - Dinamo Plus 4-0AF Radu Rebeja 09-00
404.09.2021Zimbru - Sheriff 1-0Zimbru 12-00

Etapa II

5 12.09.2021LIRPS - Sheriff 0-0Real Succes 12:00
6 12.09.2021Dinamo Plus - Zimbru 0-1CS Ghidighici 15:00
7 11.09.2021Dacia-Buiucani - AF Radu Rebeja-LIMPS 0-6Joma Arena 10:00
8 11.09.2021CSF Bălți-ȘSF Bălți - Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN 2-1Bălți or. 12:00

Etapa III

919.09.2021Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN - LIRPS 0-1Stăuceni st.16:00
1018.09.2021AF Radu Rebeja-LIMPS- CSF Bălți-ȘSF Bălți 4-0AF Radu Rebeja14:30
1119.09.2021Zimbru - Dacia-Buiucani 1-2Zimbru16:00
1219.09.2021Sheriff - Dinamo Plus 5-0Sheriff14:00

Etapa IV

13 26.09.2021LIRPS - Dinamo Plus 5-1Real Succes16:00
1426.09.2021Dacia-Buiucani - Sheriff 1-2Joma Arena12:00
1525.09.2021CSF Bălți-ȘSF Bălți - Zimbru 1-0Bălți orășenesc11:00
1626.09.2021Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN - AF Radu Rebeja-LIMPS 0-12Stăuceni st.12:00

Etapa V

17 02.10.2021AF Radu Rebeja-LIMPS- LIRPS 8-2AF Radu Rebeja09:00
1803.10.2021Zimbru - Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN 2-1Zimbru14:00
1902.10.2021Sheriff - CSF Bălți-ȘSF Bălți 0-2Sheriff14:00
2003.10.2021Dinamo Plus- Dacia-Buiucani 0-1CS Ghidighici15:00

Etapa VI

21 10.10.2021LIRPS - Dacia-Buiucani 1-1Real Succes14:00
2210.10.2021Dinamo Plus - CSF Bălți-ȘSF Bălți  0-1CS Ghidighici12:00
2310.10.2021Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN - Sheriff 0-1Stăuceni st.13:00
2413.10.2021AF Radu Rebeja-LIMPS - Zimbru 3-1AF Radu Rebeja15:00

Etapa VII

25 17.10.2021Zimbru - LIRPS 0-1Zimbru13:00
2616.10.2021Sheriff - AF Radu Rebeja-LIMPS 0-4Sheriff12:00
2717.10.2021Dinamo Plus - Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN 2-1CS Ghidighici12:00
2816.10.2021CSF Bălți-ȘSF Bălți - Dacia-Buiucani  3-0Bălți orăș12:00

Etapa VIII

29 23.10.2021LIRPS - CSF Bălți-ȘSF Bălți8-2Real Succes13:30
3023.10.2021Dacia-Buiucani - Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN 2-1Joma Arena09:30
3103.11.2021Dinamo Plus - AF Radu Rebeja-LIMPS 0-5c. sp. Ghidighici14:00
3201.12.2021Sheriff- Zimbru 0-2Sheriff16:00

Etapa IX

3308.12.2021Sheriff - LIRPS Sheriff16:00
3428.10.2021Zimbru - Dinamo Plus 5-0Zimbru14:30
3501.12.2021AF Radu Rebeja-LIMPS - Dacia-Buiucani 3-0AF Radu Rebeja14:00
3631.10.2021Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN - CSF Bălți-ȘSF Bălți 0-5Stăuceni st.12:30

Etapa X

37 04.11.2021LIRPS - Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN 5-2Real Succes10:00
3807.11.2021CSF Bălți-ȘSF Bălți- AF Radu Rebeja-LIMPS 1-4Bălți orășenesc14:00
3903.11.2021Dacia-Buiucani - Zimbru 1-3Joma Arena10:00
4007.11.2021Dinamo Plus - Sheriff 0-3c.sp. Ghidighici14:00

Etapa XI

41 14.11.2021Dinamo Plus - LIRPS 0-2c.sp. Ghidighici10:00
4214.11.2021Sheriff - Dacia-Buiucani 2-0Sheriff12:00
4314.11.2021Zimbru - CSF Bălți-ȘSF Bălți 1-1Zimbru 13:30
4413.11.2021AF Radu Rebeja-LIMPS - Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN 11-0AF Radu Rebeja11:30

Etapa XII

45 20.11.2021LIRPS - AF Radu Rebeja-LIMPS 1-0Real Succes09:30
4621.11.2021Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN - Zimbru 0-3Stăuceni st.12:00
4721.11.2021CSF Bălți-ȘSF Bălți - Sheriff 0-1Pișcevic13:00
4821.11.2021Dacia-Buiucani - Dinamo Plus 3-1Joma Arena10:00

Etapa XIII

49 28.11.2021Dacia-Buiucani - LIRPS 0-2Joma Arena11:00
5028.11.2021CSF Bălți-ȘSF Bălți - Dinamo Plus  0-0Bălți, Pișcevic13:00
51 28.11.2021Sheriff - Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN 1-1Sheriff14:00
5228.11.2021Zimbru - AF Radu Rebeja-LIMPS 0-4Zimbru12:00

Etapa XIV

53 05.12.2021LIRPS - Zimbru0-1 Real Succes10:00
5405.12.2021AF Radu Rebeja-LIMPS - Sheriff 4-0AF Radu Rebeja12:00
5504.12.2021Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN - Dinamo Plus 5-0Stăuceni st.12:00
56 04.12.2021Dacia-Buiucani - CSF Bălți-ȘSF Bălți 1-1 Joma Arena16:00

Etapa XV

57 CSF Bălți-ȘSF Bălți - LIRPS Bălți orășenesc 
58 Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN - Dacia-Buiucani Stăuceni st. 
59 AF Radu Rebeja-LIMPS - Dinamo Plus AF Radu Rebeja 
60 Zimbru - Sheriff Zimbru 

Etapa XVI

61 LIRPS - Sheriff Real Succes 
62 Dinamo Plus - Zimbru Dinamo 
63 Dacia-Buiucani - AF Radu Rebeja-LIMPS Joma Arena 
64 CSF Bălți-ȘSF Bălți - Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN Bălți orășenesc 

Etapa XVII

65 Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN - LIRPS Stăuceni st. 
66 AF Radu Rebeja-LIMPS- CSF Bălți-ȘSF Bălți AF Radu Rebeja 
67 Zimbru - Dacia-Buiucani Zimbru 
68 Sheriff - Dinamo Plus Sheriff 

Etapa XVIII

69 LIRPS - Dinamo Plus Real Succes 
70 Dacia-Buiucani - Sheriff Joma Arena 
71 CSF Bălți-ȘSF Bălți - Zimbru Bălți orășenesc 
72 Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN - AF Radu Rebeja-LIMPS Stăuceni st. 

Etapa XIX

73 AF Radu Rebeja-LIMPS- LIRPS AF Radu Rebeja 
74 Zimbru- Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN Zimbru 
75 Sheriff - CSF Bălți-ȘSF Bălți Sheriff 
76 Dinamo Plus- Dacia-Buiucani Dinamo 

Etapa XX

77 LIRPS - Dacia-Buiucani Real Succes 
78 CSF Bălți-ȘSF Bălți - Dinamo Plus Bălți orășenesc 
79 Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN - Sheriff Stăuceni st. 
80 AF Radu Rebeja-LIMPS - Zimbru AF Radu Rebeja 

Etapa XXI

81 Zimbru - LIRPS Zimbru 
82 Sheriff - AF Radu Rebeja-LIMPS Sheriff 
83 Dinamo Plus - Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN Dinamo 
84 Dacia-Buiucani - CSF Bălți-ȘSF Bălți Joma Arena 

Etapa XXII

85 LIRPS - CSF Bălți-ȘSF Bălți Real Succes 
86 Dacia-Buiucani - Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN Joma Arena 
87 Dinamo Plus - AF Radu Rebeja-LIMPS Dinamo 
88 Sheriff- Zimbru Sheriff 

Etapa XXIII

89 Sheriff - LIRPS Sheriff 
90 Zimbru - Dinamo Plus Zimbru 
91 AF Radu Rebeja-LIMPS - Dacia-Buiucani AF Radu Rebeja 
92 Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN - CSF Bălți-ȘSF Bălți Stăuceni st. 

Etapa XXIV

93 LIRPS - Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN Real Succes 
94 CSF Bălți-ȘSF Bălți- AF Radu Rebeja-LIMPS Bălți orășenesc 
95 Dacia-Buiucani - Zimbru Joma Arena 
96 Dinamo Plus - Sheriff Dinamo 

Etapa XXV

97 Dinamo Plus - LIRPS Dinamo 
98 Sheriff - Dacia-Buiucani Sheriff 
99 Zimbru - CSF Bălți-ȘSF Bălți Zimbru 
100 AF Radu Rebeja-LIMPS - Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN AF Radu Rebeja 

Etapa XXVI

101 LIRPS - AF Radu Rebeja-LIMPS Real Succes 
102 Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN - Zimbru Stăuceni st. 
103 CSF Bălți-ȘSF Bălți - Sheriff Bălți orășenesc 
104 Dacia-Buiucani - Dinamo Plus Joma Arena 

Etapa XXVII

105 Dacia-Buiucani - LIRPS Joma Arena 
106 Dinamo Plus - CSF Bălți-ȘSF Bălți Dinamo 
107 Sheriff - Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN Sheriff 
108 Zimbru - AF Radu Rebeja-LIMPS Zimbru 

Etapa XXVII

109 LIRPS - Zimbru Real Succes 
110 AF Radu Rebeja-LIMPS - Sheriff AF Radu Rebeja 
111 Sf. Gheorghe-ȘSSF Nr.2-VORAN- Dinamo Plus Stăuceni st. 
112 CSF Bălți-ȘSF Bălți - Dacia-Buiucani Bălți orășenesc